Ankara,Türkiye

Çankaya Halı Yıkama

Çankaya Halı Yıkama

Çankaya Halı Yıkama’da en uygun fiyatlar, en profesyonel hizmet ve %100 hijyenik halılara sahip olun! Hem sevdiklerini hem de halılarınız tehlikeye atmayın! Çankaya Halı Yıkama için aradığınız firmamız; yıkanan ürünlerinizi poşetleyip, üzerine isminizin olduğu etiketi yapıştırarak, bulunduğunuz adresinize en kısa sürede teslim eder. Çankaya Sedir Halı Yıkama, halılarınız gününde, tertemiz ve hijyenik bir şekilde teslim eder.

İletişim için bizi arayın! 0535 947 56 50

Ankara Çankaya Halı Yıkama

Halılar ev dekorasyonu için oldukça önemlidir ve mobilyaların tamamlayıcılarıdır. Aynı zamanda ısı yalıtımı da sağlayan halılar önemli ev eşyalarındandır. Ancak halılar sıklıkla kirlenebilmektedir ve temizlenmesi gerekmektedir. Bu yüzden halıların temizliği ve bakımı oldukça önemlidir.

  Odanızın havasını değiştirecek hoş parfümler ile zenginleştirilmiş ve en zor lekelerle dahi kolaylıkla baş etmenizi sağlayan karışımımız sayesinde ev temizliğinin en önemli unsurlarından birini oluşturan halı yıkamayı çok daha etkin bir şekilde yapmanıza yardımcı olacak kirler ya da sararmalar ile etkin bir şekilde baş etmenizi sağlayacağız.

Profesyonel halı yıkama ile manuel halı yıkama arasında fark var mıdır?

   Kesinlikle halı yıkama makineleri halıların her noktasına yaptığı eşit baskı, eşit yıkama süresi ve tazyikli durulama sistemi ile manuel yıkamaya göre daha kısa sürede, daha az deterjan ve su kullanarak daha temiz şekilde yıkar.

Düzenli Halı Yıkama, Bakım ve Temizliği Neden Önemlidir ?

   Ankara Çankaya halı yıkama olarak belirtmek gerekir ise halılarda bulunan kirlerin temizlenmesi ve dezenfeksiyonunun düzenli şekilde yapılması gerekmektedir. Elektrik süpürgesi yeterli bir temizlik sağlamaz. Bu yüzden halılar düzenli şekilde yıkanmalı ve temizlenmelidir. Temizlenen halılar hem çocuklar hem de diğer aile üyeleri için daha sağlıklı olacaktır. Özellikle bebekler emekleme veya oynama esnasında halıyla sıkça temas edebilmektedir.

   Evcil hayvanların yaşadığı evlerde mobilyalar kadar halılarda da tüy ve ölü deri bulunabilmektedir. Bu yüzden evcil hayvanı olan kişilerin halılarını daha sık yıkamaları tavsiye edilmektedir. Bu sayede kir ve tüylerden alınan halılar daha hijyenik bir ortam sağlamada etkili olacaktır.

   Her ev eşyası gibi halıların da bir ömrü vardır. Kuruyan lekeler ve ölü deriler gibi kirler ömrünü kısaltacaktır. Halılarda bulunan bazı lekelerin çıkması için halıların iyi şekilde temizlenmesi ve yıkanması gerekmektedir. Bunlar evde halı yıkama yöntemleriyle çıkmamaktadır. Böyle durumlarda leke yayılmadan halı yıkama firmalarına ulaşılmalıdır.

Evde Halı Temizliği Yapılmalı Mıdır ?

   Yıllardır evde halılardaki lekeleri çıkarmak ve periyodik halı temizliği yapmak amacıyla halılar evde yıkanabilmektedir. Ancak evdeki halı yıkama işleminin bazı dezavantajları bulunmaktadır. Bu dezavantajlardan bazıları şunlardır :

 • Evdeki halı yıkama malzemeleri ve işlemlerinin yeterli olmaması gerekli dezenfeksiyonun sağlanamamasına yol açabilmektedir. 

 • Halılarda bulunan lekeler evde kullanılan temizlik malzemeleri ve işlemlerle çıkarılamayabilmektedir. Lekelerin çıkmadığı halıların hem görüntüsü bozulmaktadır hem de ömrü kısalabilmektedir.

 • Firmalara yıkatmak yerine evde halı yıkamak daha tasarruflu görünebilir ancak evlerde yapılan halı yıkama işleminde yüksek miktarda su kullanılır. Yüksek su kullanılması ise hem ekonomik hem de çevreye zararlıdır.

 • Evde kullanılan fırçalar ve temizlik malzemeleri halıların dokusuna zarar verebilmektedir. Halının dokusunun bozulması halının estetik duruşuna zarar vermektedir. Bozulan dokunun ne yazık ki geri dönüşü yoktur.

 • Evlerdeki halı temizleme süreci zor ve yorucudur. Halıların ağırlığı ve boyutu arttıkça zorluk da artacaktır.

 • Halı ve kilim yıkama işlemi sırasında temas edilen ve solunan kimyasallar insan sağlığına zararlı olabilmektedir.

   Bu ve daha birçok dezavantaj sebebiyle, evde halı yıkamaktansa bir halı yıkama firmasına halıları teslim etmek ve yıkatmak daha mantıklı bir tercih olacaktır.

“Halı Yıkatmak İstiyorum.”, “Çalışma Prensibiniz Nedir?”

 • Size en yakın halı yıkama servisimiz belirtilen adrese gelerek halıları teslim alır ve halı sahiplerine gerekli bilgilendirmeyi yapar.

 • Halılara sahiplerine göre gerekli etiketleme işlemi yapılır ve diğer halılarla karışmasının önlenmesi amaçlanır.

 • Firmamız tarafından araca alınan halılar, fabrikaya doğru yola çıkarılır.

 • Getirilen halılar cinslerine ve özelliklerine göre ayrıştırılır. Bu ayrıştırma sayesinde, işlem sırasında halılara yapılacak uygulamalar doğru şekilde yapılmaktadır. Yanlış işlemlerin olmaması halıların estetik yapısını korunmasını sağlayacaktır. 

 • Halıların temizlenmesinin ardından bir takım kontrol testlerine alınmaktadır. Bu kontrollerle halının temizliği ölçülmektedir. Bu kontrol testleri aynı zamanda halılarda yıkanma esnasında herhangi bir hasarın oluşup oluşmadığını gösterir. 

 • Hasar ve temizlik kontrollerinin ardından halılar paketlenmek üzere paketleme alanına alınmaktadır.

 • Halılar özenle ve ölçülerine göre paketleme alanında paketlenir.

 • Paketlenen halılar etiketlerine bakılarak gerekli adrese belirtilen süre içerisinde teslim edilir.

Çankaya Yerinde Halı Yıkama

   Yerinde halı yıkama, duvardan duvara ve taşınamaz halılar için evler, iş yerleri veya kamu binalarında verilen halı yıkama hizmetidir. Yerinde temizlik ile hem daha az su ile hijyenik temizlik yapılmış olur hem de son teknoloji araçlar ile derinlemesine temizlik uygulanmış olur. Bu temizlik türü halıfleks ya da halısını ayrıca temizlemeye vermek istemeyenler için oldukça idealdir. Aynı gün içinde yapılan yerinde halı yıkama kolay ve pratik bir temizlik sunmasının yanı sıra detaylı ve teknolojik, hijyenik bir temizlik de sunmaktadır. 

 • Öncelikle ilk temizlik aşaması olan görünür toz ve kirler süpürme işlemi ile temizlenir.

 • Daha sonrasında spesifik olarak leke temizliğe işlemine başlanır. Bu yerinde halı temizliği kapsamında uygulanan bir diğer işlemdir.

 • Halıdaki gözle görülür, derinlemesine olan lekelere özel temizlik işlemi uygulanır.

 • Bundan sonraki işlemde özel temizleme tozu tüm halıya uygulanır.

 • Özel, teknolojik temizleme makinası ile vakumlu olarak temizlik işlemi gerçekleştirilir.

 • Halının fiberlerine kadar etkili olan bu makine tüm halıyı güçlü bir şekilde temizler.

 • Kurutucu makine ile tüm halının suyu çekilir.

 • Kurutma işleminden sonra tüm halı temizliği sona ermiş olur.

Çankaya Halı Temizliği Fiyatları, % 100 Memnuniyet Garantisine Dikkat!

Müşteri memnuniyeti halı yıkama firmaları açısından önemli bir ayırıcı niteliktir. İyi bir halı yıkama firması ararken müşteri memnuniyetini de dikkate alınmalıdır.

Halı yıkama fiyatlarının uygunluğu da seçim esnasında dikkate alınması gereken bir unsurdur. Yüksek performans gösteren ve uygun fiyatlı halı yıkama firmaları tercih edilmelidir.

Bu nitelikleri taşıyan ve tercih ederken asla tereddüt edilmeyecek ucuz halı yıkama firması ise Ankara Çankaya halı yıkamadır. 

Çankaya halı yıkama ücretlerini öğrenmek, Çankaya halı yıkama fiyat listesine ulaşım sağlamak, Çankaya halı yıkama telefon bilgisini almak ve kampanyalarımızdan anında haberdar olabilmek için web sitemizi takip ediniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara